12 Ekim 2011

Kolye,Küpe Hepsi Bana Göre

Takı toka pek severim ben biliyorsunuz. Çünkü aksesuarlar şıklığın ayrılmaz bir parçası. Kışın aksesuar bakımından daha şanslıyız şapkalar,kolyeler,şallar,bere ve atkılar hepsi emrimize amade :)


Ama ben size bugün daha çok küpe kolye ve benim en sevdiğim aksesuarlardan olan yüzüklerden bahsedeceğim. Ben genelde gümüş takı takmayı tercih ediyorum. Ve gümüş takılarımı Tunalı'da Ertuğ Pasajı'nın içindeki Çıtak Silver'dan alıyorum.Yeni modellerin hepsini denemekten kendimi alamadım. Ay bu çok güzel ay şuna da bakayım derken sizinlede paylaşmayı düşünerek bir sürü fotoğraf çıktı ortaya :)

Bu gümüşçünün en sevdiğim yani hayalimdeki aksesuarı yaratabilmesi. Yani gazetede gördüğüm,zihnimde tasarladığım bir kolyeyi burada kendime özel yaptırabiliyorum.
Ayrıca eğer orada beğendiğiniz bir yüzük size göre değilse parmağınızın ölçüsünü alıp ertesi güne yapıyorlar. Ben öyle aldım.


 Fatma'nın eli yüzüğü de bereket getirirmiş.


 Yusufçuk kolyesinin uğur getirdiğine inanırım.

 Bu çubuk yüzüğün küpelerini de takınca harika bir set olacağını düşünüyorum.
 Özel tasarım olan bu yüzük içinde Kız Kulesi'ni barındırıyor
 İstanbul aşıkları bu kolyeye bayılcaktır.Galata kulesi,martılar ve İstanbul'un diğer simgeleriyle süslü bu kolyeyi ben de çok sevdim :)

Meşhur 'Feriha' kolyesi hala en çok sorulan kolyelerdenmiş.

Yolunuz Tunalı'ya düşerse eğer bakmadan geçmeyin derim. Beğendiğiniz bir şey olursa da eğer BonBon'un sitesinde gördük derseniz yardımcı olacaklardır ;)