24 Kasım 2011

Kış Alışverişim

Eylülden beri Zara'da beklediğim tahta topuklu tarçın rengi bir bootie vardı. Ne yazık ki kendisini internette görüp,mağazalarda bulamamıştım. Her hafta arayıp Zara çalışanlarını bunaltmam da cabası. Cevahir Zara bile artık benden illallah etti bende artık umudumu kestim. Ve kendime başka bir bootie aldım.Yanında kışlık babetler ve bant etekte en son aldığım cicilerimden.

Son haftalarda oldukça yorucu ve koşuşturmacalı günler geçiriyorum. Bu yoğunluğa ayak uydurabilecek bir ayakkabı benim için önemliydi. Yeni yıla bir ay kala havalar oldukça soğusa da tam anlamıyla kış gelmedi. Kış gelene kadar bu süet dolgu topuk bootielerimi giyebileceğimi düşünüyorum.
Kışlık babetlerde bu yoğun tempomun kurtarıcıları arasında yer alacak. Bu mavi tonunu ben zaten çok seviyorum ama siyahla birleşince çok daha güzel olmuşlar.Yazlık babetlerin ayağı yaymasından şikayetçi olan ben bu sefer aksine ayağı toplayan bir babet almaktan çok mutluyum.

Bant eteklerinde modası geçeceğe benzemiyor. Diğerlerinin yanına mavisini de ekledim. Hepsini giymek ve kombinlemek için sabırsızlanıyorum.