5 Aralık 2011

Bordo-Gri

Yeniyıl'a geri sayım başlamışken siz yeni bir yılın heyecanına kapıldınız mı?  Ben henüz o havaya giremesem de etkinlikler,dergiler hatta vitrinler yeni yılın gün be gün yaklaştığını hatırlatıyor.Bende havalar daha fazla soğumadan pelerinimin hakkını vermek istedim ve yine giydim. Çantamın da farklı bir hikayesi var hemen anlatmaya başlıyorum.


Öncelikle çekim yaptığımız yerden bahsetmek istiyorum. Ankara'dan biraz uzaklaşmak isterseniz karşılaşacağınız güzel yerlerden biri. Çok ilginç evler ve farklı bir doğaya sahip bu mekan beni büyüledi. Yıkık dökük evler,donmuş bir akarsu,bol yaprak harika bir arka plan olacaktı! Balık tutan insanlar,piknik yapan aileler de bu mekanın misafiri olmuşlardı.


 Çantamın hikayesi ise şöyle. Daha önce bloglarda gördüğüm bu H&M çantayı alışverişe gittiğimde yakından görmek istedim.Ne yazık ki siyahı yoktu. Bolca doreli olandan vardı. Satış görevlisine sordum ve o da baktı bulamadı. Kalmadığını söyledi. Alışverişin sonunda  bu model dore çantaların bir üst rafına elimi attığımda buldum bu çantayı. Bunun bir işaret olduğunu almam gerektiğini düşünüp sepetime attım :)
 Sizin de böyle batıl inançlarınız var mı?
 Artık benimki alışveriş için bahane oldu biraz da ;)

Bu ufak yerleşim merkezlerinde kısa mesafeli çeşmeler bulunuyor. Eski zamanlardan kalma bu çeşme tarih kokuyor.

Bu arada artık bana Stilkolik üzerinden oy verebilirsiniz ;)  Mutlu bir hafta diliyorum!
Pelerin: Koton
Bootie: Zara
Şapka:H&M
Clutch: H&M
Elbise: Bershka
Gömlek:Bershka