21 Aralık 2011

Clinique'den Yılbaşı Hediyelerim

Yeni yıla çok az bir zaman kaldı. Hediye telaşı da hepinizi sarmıştır eminim. Ya da bunu hallettiyseniz ne giyicem derdine düşmüş olabilirsiniz şahsen ben düştüm. Cuma gecesi ODTÜ'nün yeni yıl balosuna katılacağım. 2012'den beklentilerim büyük! Zira ikizler burcunun yılı olacakmış, bir çok değişme ve gelişme ile yeni bir peri masalının başlangıcı olacak diye okudum astroloji dergilerinde!

Yeni yılın en güzel yanlarından biri sevdiklerine hediye almaksa diğeri de sevdiklerinden hediye almak. Clinique'den gelen bu sevimli hediyeler benim yeni yıl ruhuna girmeme yetti  de arttı bile.
Parfümün kokusu öyle müthiş ki gerçekten insana tazelik ve ferahlık veriyor. İsmi gibi mutlu hissettiriyor. Tam çantaya atma boyunda ve bu aralar ki favorim.Sevdikleriniz için güzel bir hediye seçeneği olabilir :)

Leke giderici kremi reklamlarda sık görmüşsünüzdür. Benim yüzümde çil ve sivilce lekeleri var. Ve bunun için denemeyi düşündüğüm ürünlerden biriydi zaten. Hala kullanıyorum ve sonuçtan memnunum. Bir süre daha kullanırsam mükemmel sonuca ulaşacağıma inanıyorum :)