19 Aralık 2011

Son Zamanlarda Ne Yaptım?

Son zamanlarda blogumu güncelleyemedim. Yaşadığım talihsiz olaylar, aldığım kötü haberler,çevremdekilerin sağlık durumları, bitirme tezine yoğunlaşmam, proje ve ödevler derken blogumu çok ihmal ettim. Ama aklım buradaydı ve blogları gezmeyi, yorum yapmayı, yeni şeyler öğrenmeyi gerçekten çok özlemişim. Bütün bunları telafi etmek adına son zamanlarda yaptıklarımı anlatıp yeni yazılarla devam edeceğim.

En son ne izledim? 
Zirveye Giden Yol George Clooney'in yönetmen koltuğuna oturduğu film politik içerikli oluşundan dolayı dikkatimi çekmişti.Ryan Gosling The Notebook filminden beri çok beğendiğim oyunculardan biri. Ve filmde ön
plana çıkan isimlerden biri olmuş.En son ne okudum? 
Yekta Kopan'ın Kediler Güzel Uyanır adlı hikaye kitabını okudum ve çok sevdim.
En Son Ne Dinledim?
Rihanna'nın yeni albümünü. Her zamankinden daha sert bir albüm olmuş ve hemen her sene  albüm çıkarmasının sonucu olarak kendini tekrar etmeye başlamış. Albümde 1-2 sevdiğim parça oldu ve özellikle şarkı sözleri daha ne kadar  kötü ve pornografik olacak merak içindeyim..En Son Ne Yedim?  
Anneciğimin elleriyle yaptığı kabak tatlısını. Bol cevizle mevsimin en güzel tatlarından biri :)


En Son Neyi Beğendim?
Canım arkadaşım Ayça'nın birbirinden güzel çantalarını çok beğendim.Siz de buradan bakabilirsiniz. Yeni yıl balosu için dışarı çıktığımda kıyafetimi tamamlayacak çantayı buldum!


En son ne aldım?  Aileme ve sevdiklerime minik yeni yıl hediyeleri aldım :) 


Saçlarımı ise kızıl kahveye boyattım. Yeni yıla yeni saçlarla girme isteği sonucu ortaya böyle bir görüntü çıktı :)

Sanırım ışıktan dolayı çok belli olmuyor..