6 Ocak 2012

İndirimden Aldıklarım

Dün hanımlar için büyük gündü ve en büyük tekstil firmalarından biri olan Zara ve Inditex grubu günlerdir beklenen indirime girdi. Zaten yılda 2 kez indirime giriyor. Bu sefer arayı çok açmıştı en son haziranda indirim yüzü gördük!

İndirim dönemlerinin sınav haftasıyla her defasında çakışması olayına hele hiç girmek istemiyorum. Lafı çok uzatmayacağım biliyorum neler aldığımı merak ediyorsunuz hanımlar!!

Daha önce beğendiğim ama 'indirime girsin öyle alırım' dediğim şeyleri aldım hep. Yani karşıma tesadüfen beğendiğim bir şey de çıkmadı diyebilirim aslında.Aklımda olan, istediğim,kullanırım dediğim, 'uff bunla ne güzel kombinler yapılır'dediğim şeyleri aldım genel olarak. Bu arada bir kaç not da eklemek istiyorum dünkü alışveriş macerama.

Zara'da peeeespembe cici mi cici bir pantolon beğendim ve çok fazla indirimde yoktu etiketinde. Beden bulamayıp bıraktım fakat neredeyse aynısını Bershka'da çok daha ucuz bir fiyata gördüm. Aklınızda olsun!

Deri tayt arayanlar Stradivarius'a bakabilirler.
Yine şu yazımda belirttiğim dantel elbiselerin benzerlerini Pull and Bear'de de bulabilirsiniz.

Gelelim mi benim aldıklarıma ?


 8 i ararken 9 numaralı elbiseyi aldım :)


Yeşil bir ayakkabının yokluğunu hissediyordum :)


 
Bu bootie kalbimi fena çaldı!!

Zara wolf sweatshirt gördüğümden beri istediğim parçalardan biri. Rocker kombinlerimin ası olacak. Ne  kadar asil bir hayvan.


BonBon diyor ki: İstediğiniz parçaları bulabilmeniz dileğimle..