9 Ocak 2012

Organik Bakım Ürünleri Adresi :Rare Blossom

Sizi yepyeni bir markayla tanıştırmak istiyorum hazır olun! Bu marka Türkiye'nin ilk ve tek sertifikalı organik kozmetik markası. Bazılarınız organik ürünlere takıntılı biliyorum. Benim çevremde de böyle çok tanıdığım var. Peki ama organik derken neyi kastediyoruz bunu biliyor musunuz?


Doğalın, organiğin ne demek oldugunu, vücudumuzda yarattığı farkı gözlemleme fırsatı bulduk. Ve farkettik ki sadece organik ürünlerle beslenmek sağlığımız açısından yeterli değil; cildimize sürdüğümüz ürünler de büyük oranda emilerek dolaşım sistemimize karışıyor.  


Diyerek açıklıyorlar. Ürünlerin buram buram doğallık kokması sizi zaten baştan cezbediyor. Rareblossom ürünleriyle tanıştığımdan beri cildimin bana tepkisi de farklı oldu. Artık başka bir ürünle beslenmek istemiyorlar!
 El kremi soğuk kış günlerinde büyük kurtarıcım. İçeriğindeki jojoba ve kabak çekirdeği özleri ellerimi yumuşacık yapıyor ve koruyor.

 Yeşil görünümlü ayak bakım yağı benim gibi ayağa takıntısı olanlar için birebir. Sürümü kolay kokusu killi gibi. En güzel yanı da bu sanırım. Buram buram doğa kokuyor olması. Ben bu yağı ayaklarımın kurumuş ve sertleşmiş yerlerine sürüp yatıyorum ve sabaha pamuk gibi oluyorum! Kurumuş dirseklere de tahammülüm yok o yüzden ben dirseklerime de sürmeyi tercih ediyorum.

Peeling maskesi ile cildimdeki pütürleri yok ediyor doğal içeriğiyle onu besliyorum. Anti-aging kremi ve gündüz kremini de bir süredir kullanıyorum ve çok memnunum. 


Rare Blossom ürünlerini internetten alabiliyor olmanız bence büyük bir artısı. Ankamall Boyner'de de satılıyor. Ama benim şehrimde yok diyorsanız çözümü çok basit.  Rare Blossom'un web sitesi için TIKLAMAK
BonBon doğal günler diler :)