4 Mart 2012

Birthday Party by Loves From Fashion

Modanın yaramaz çocuğu Kubilay'ın blogu geçtiğimiz hafta 1 yaşına girdi. Bu blog henüz küçücük bir bebek ama hızla büyüyen, her gün kendisini geliştiren ve herkes tarafından çooook sevilen bir bebek :)28 şubatta açılması ise ne kadar güzel bir tesadüf ki eğer bir gün daha geç açsa her sene kutlayamayacaktık bu güzel günü!


Blogununun doğum günü partisinde bizi yalnız bırakmayan sevgili moda yazarı  Aysun Kaba, Ankara'lı en güzel tasarımcı Zeynep Çatal bize bu güzel günde eşlik ettiler.


Yummy!

La Diva Butik partye katılanlara çekilişle sürpriz hediyeler verdi MAG dergisi ise bu güzel buluşmayı ölümsüzleştirip mart sayısına taşıdı. Konuklara şahane ikramlar sunan  Macarons d'Antoinette bence Ankara'nın en güzel makaroncusu. Görkem Hanım'a katkılarından ötürü çok teşekkürler ( evet o Olivia Palermo'ya çok benziyor :)  Durance katılımcılara minik hediyeler vererek onları eli boş göndermedi. Selin Hanım'a tekrar teşekkürler..


Günü güzelleştiren hepsi birbirinden ayrı güzel bloggerlar partye katılarak neşemize neşe kattılar . Bu güzel günde kimler yoktu ki?  Loves From Fashion, Zülal Ateş, Buket PoyrazEnnStyle, NlyStyleMarbling of the World, GLounge, Alışveriş Danışmanı, Minikkuş, Deniz Saatçioğlu,  Zeto, Renda Style,  Cupcake Hayatlar, Ezgi Gülbağı, SeravGülKova Kadını,Otuzikidiş
Nice nice yaşlara blogunla ve bizimle ol Kubilay! İyi ki doğmuş Loves From Fashion!