20 Mayıs 2012

Mezuniyet Balosu


Size daha önce bahsettiğim gibi cuma gecesi mezuniyet balom vardı. Hiç gelmeyeceğini sandığım 'mezun olur muyuz ya?' dediğim günler çok çabuk geldi.
Ben bi yandan tez ödevi ve diğer projelerle uğraşırken -kısacası okulu bitirmek için çabalarken- mezuniyet gecesi için çok fazla birşey planlamamıştım.
Mağaza mağaza gezmeye, elbiseleri denemeye de pek vaktim olmadığını da itiraf etmeliyim.
Bu yüzden elbisemi hazır almadım (baloda pişti olma ihtimalini de ortadan kaldırdım 1 taşla 2 kuş :p)
Saçlarımı elbisenin modelinden ötürü toplatmayı tercih ettim , sonra  Makyajhane'nin yolunu tuttuk. Hazırlanma sürecinde iki zevkli bey bana eşlik ettiği için pek şanslıydım doğrusu!  Biri yakından tanıdığınız Kubilay diğeri ise Mahmut. Heyecanıma ortak oldukları için, bütün nazımı çektikleri için, güzel fikirleri için teşekkür ediyorum onlara!


Makyajhane; Kavaklıdere'de müthiş bir ekibin olduğu sıcacık bi yer. Düşen enerjimi burada tazeledim. Hem dinlendim, hem makyaj tüyoları aldım. Sevgili Kıvanç da maharetli elleriyle ve tatlı sohbetiyle heyecanımı yatıştırdı ve ekibi de benim için seferber oldu :)
Zaman zaman mola verdik,dergileri karıştırdık, sohbet ettik.Makyajım bittiğinde tam istediğim gibi olacağından emindim. Çünkü Kıvanç çok geniş vizyona sahip bir makyöz. Ta -tam bitti bile!Kıyafetimle uyumlu ayakkabılarım ZiGi NY  La Diva Butik 'ten.


                                              Küpeler zevkli anneciğimin..                                                             Clutch İnci'den

    Ve son olarak bu güzel kıyafetim Ankara'lı başarılı genç tasarımcı  Selin Çalışkan 'a ait.Kubilay beni hiç yalnız bırakmadı!
     Ve yağmura yakalansam da otele ulaşmayı başardım :)
Geriye hiç unutamayacağım anılar ve güzel fotoğraflar kaldı...