7 Eylül 2012

Teppanyaki Alaturka'da İftar Yemeği

Uzun zamandır yayınlanmayı bekleyen bir postu nihayet yazabiliyorum. Dikkat! Bu post fazla miktarda lezzet içerir!Bir iftar yemeği akşamı Ankara'daki blogger arkadaşlarımla Teppanyaki Alaturka'nın misafiri olduk.  Kendinizi özel hissettiren dekorasyon, herkesle tek tek ilgilenen nazik personel, ve ustaların elinden çıkma bu enfes tatlar eşliğinde harika bir akşam geçirdik.

Bu kez Teppanyaki mutfağında değil alakart bölümde  menüleri tattık. Benim tercihim Asian çorba ile sıcak bir başlangıç yapmaktan yana oldu.Asian çorbayı bir kez içtim ve şimdi mercimek çorbası falan kesmiyor beni :)
Blogger olmak; göze bi hayli fazla hitap eden enfes yemekleri yemeden önce güzel bir kare paylaşmaktan geçiyor. Kubilay ve Emine de fotoğraflarını editlerken benim kamerama takılıyor.


Yemeğe mola verip shot bardaklarını mideye yuvarlayıp keyifli sohbete devam ediyoruz.


Derken yeni bir lezzet fırtınasına yakalanıyoruz! Sushi bahçesinden sonra ananas ile pişirilmiş kırmızı etler, leziz soslarla muhteşem birlikteliğini yaşıyor.


Kızlar bu iftar yemeğine bütün güzellikleri ile katılmışlardı..


Sevgili Zülal floral elbisenin içinde her zamankinden güzeldi. Barbie bebeğim o benim :)  Buket yine bu gecenin en güzel konuklarından biriydi. Tatlı sohbeti ile bize eşlik etti.

Bu güzel iftar yemeği için Teppanyaki Alaturka'ya  çok teşekkür ederiz.