6 Kasım 2012

İndirimlr.com

Biri Online Alışveriş mi Dedi?
Evet, online alışveriş artık hepimizin hayatının bir parçası. Hatta kimimiz artık mağazaların kapısından bile geçmiyoruz. Hal böyle olunca da piyasa sanal mağaza ile dolup taşmaya başladı.
Eskiden Markafoni, Trendyol gibi birkaç kaliteli mağaza ile idare ederken, bugün belki 100'lerce fırsat sitesi var... Peki aradığımız şeyleri nasıl daha kolay satın alabiliriz? Bunun için 3 yol var. Ya eski yöntemlere dönüp google'da arayacağız, ki bunu kesinlikle tavsiye etmem. Ya güvendiğimiz ve bildiğimiz siteler içerisinde tek tek araştırma yaparak aradığımız; umduğumuz fiyata bulmaya çalışacağız, ya da fırsat takip siteleri ile fırsatları inceleyeceğiz. Fırsat takip siteleri gerçekten bu çok zaman avantajı sağlıyor gibi. Alışverişinizi doğrudan yaamıyorsunuz ancak aradığınızı ürün için online mağazaları kolayca bulabiliyorsunuz. Örneğin Yeniçarşım'da aradığınız bir ürün var. İndirimlr sitesi gibi fırsat siteleri içerisinde bu ürünü aradığınızıda, site sizi indirimlr.com sitesinin Yeniçarşım portalına ulaştırıyor. Buradan da kolayca sanal mağazaya gidebiliyorsunuz. Ayrıca bu tip siteler indirim çeki de sağlıyor! 
Sanal mağazada alışveriş yapanlardansanız, artık siz de en hızlı ve en hesaplısı için daha az zaman harcamaya başlamalısınız! Çünkü online alışveriş, mağaza alışverişinden bile daha fazla zaman ister hale geldi...