12 Nisan 2013

Son zamanlarda ben
Baktım ki son zamanlarda ne yaptığımı paylaşmamışım. Kısa bir özet ile hemencecik açığı kapatalım. Ne dersiniz?1- Ankara'nın en çok konuşulan gecesi MAGical Night'ta kavalyem pek tabii yakışıklı dostum Kubilay Sakarya oldu. Zeynep Çatal tasarımı bordo peplum elbisemin detaylarını yakında sizlerle paylaşacağım.

2- Yazlık Convers'lerimi gün yüzüne çıkardım. Yaz mevsiminde kapalı ayakkabı giymemek üzere kendime söz versem de Converse'in dayanılmaz rahatlığına karşı koyamıyorum.

3- Anneler Günü yaklaşırken anneme hediyesini Arjantin Caddesi'nde açılan Kısmet by Milka'dan aldım. Görünce düşüp bayılacak!

4- Haftaiçi bir ara kendimi kaybettim. Sebebi ayakkabı cennetinde olmamdı. Forum outlet Demstock'dan payıma düşen Micheal Kors ayakkabım oldu!

5-Saçlarımdan çoooook sıkıldım! boyatmak kestirmek hatta bazen sıfıra vurdurmak istiyorum :O

6- Bu aralar yine İstanbul özlemim depreşince Penti'den aldığım İstanbul siluetli çorabımı giydim. Pek mesudum!

7- Bordum Çökertme! Akşamın bir vakti üstelik spordan sonra kibrit çöpü patates ile hazırlanmış çökertme yedim, pişman değilim!

8- Ayağıma dövme yaptırmaya karar verdim fakat yerine bir türlü karar veremedim!

9- Son zamanlarda yaşadığım cilt problemlerinin nedenini buldum. Bir süredir düzenli olarak kullandığım Clinique cilt bakım ürünleri sayesinde kuruluk problemimden eser kalmadı diyebilirim

Son olarak hepinize musmutlu bir haftasonu diliyorum!