3 Ocak 2014

NATIONAL GEOGRAPHIC                                                      Yeni yılın ilk haftasından herkese merhaba!

Umarım yeni yıla muhteşem girmişsinizdir ve tüüüm dileklerinizi gerçek olmaya başlamıştır bile. Yeni yıl geldi neredeyse tüm mağazalar indirime girdi. Yani yeni sezonu tanımanın da vakti gelmiş demek oluyor bu. Yeni sezona hazırlıksız yakalanmak istemiyorsanız bu yazı dizisini kaçırmayın!
Bu baharda en en sevdiğim trendlerden biri ile başlamak istedim. 2014 baharında sokaklarda gezerken kendinizi National Geographic kanalında gibi hissederseniz şaşırmayın. Çünkü bu sene etnik desenler, hippi mi hippi tarzlar (en sevdiğim), desen karmaşası ve animal print desenlerin oldukça sık yer alacağı bir bahar olacak benden söylemesi...

Yılın en sevdiğim zamanı olan baharda püsküllü üstlerinizi naftalin kokan sandıklardan çıkarın derim. Eğer püsküllü üstünüz yoksa da Twist mağazalarında ( şanslısınız ki indirim var) bir çok alternatif sizi bekliyor!
Bohem bir stilin olmazsa olmazlarından biri püsküllerse bir diğeri de kesinlikle etnik pantolonlar. Geçen yazdan görmeye alışık olduğumuz bu pantolonlar adeta 60'lı yıllara gönderme yapıyor.


Sevgiyle kalın!