30 Aralık 2014

YILBAŞI AKŞAMI NE GİYSEM?
Yılın en sevdiğim zamanları yılbaşının yaklaştığı zamanlar. A bir de havaların ısınmaya başladığı yüreğimizin kuşlarla beraber pırpır ettiği ilkbahar. İlkbahara daha çoooook uzun bir zaman olduğuna göre şimdi ışıl ışıl vitrinlerin, görkemli yılbaşı ağaçlarının, sevdiklerimize almayı planladığımız hediyelerin kararsızlığını sonuna kadar yaşadığımız ve aynı zamanda yeni yıl için yeni kararlar almakla birlikte bunları çoğu kez yerine getirememenin tadını çıkaralım.. Benim 2014 yılından dileğim daha çok seyahat etmek olmuştu çok şükür hemen her seyahat fikrine en önde yola düşenlerden biri olduğum  ve 2014 bana dileklerimi verdiği için şanslıyım. Fakat 15 benim uğurlu rakamlarımdan biri ve 2015 yılının bana daha fazla gezenti getirmesini dilemekten başka çarem yok! Hadi 2015 bana biraz daha yolculuklu, bol pasaportlu, vizeli ne bileyim biletli olarak gel!
Konumuza geri dönecek olursak;

Yılbaşında hala ne giyeceğine karar veremediysen biliyorum ki elin hep kırmızılara gidecek. Belki içinde belki dışında, ya da rujunda. Kırmızının şans getirdiğine ve "kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun" culara inanan biri olarak benim de yılbaşı akşamı giyeceğim kombin fazlaca kırmızı içeriyor! Biraz da ışıltı bu gecenin şanındandır diyip yakasında pırıltı detaylı bu elbiseyi tercih ediyorum.

Biz yılbaşı akşamını arkadaşlarımızın evinde sıcacık sohbet, biraz tombala ve en azından amorti çıksın beklentileri ile birlikte geçirmeyi planlıyoruz. Yılbaşı akşamlarında dışarıdaki mekanlarda olmaktansa daha samimi ve sıcak ev ortamlarını ben daha çok seviyorum. Bu yüzden tercihim kolsuz, yakasında pırıltı detayları olan bu elbiseden yana oldu. Yoksa Ankara ayazında kolsuz giyinmek ne mümkün?

Hepinize şimdiden mutlu yıllar diliyorum. 2015 bizim yılımız olsun!

Elbise: adL
Palto: adL
Bağcıklı Bootie: adL
Çanta: Hotiç
Gözlük: Chloe (Güngör Optik)