7 Nisan 2015

KEŞİF: KEİFİ

Her ne kadar kahve ile yakın bir bağımız olsa da çay hala benim iyi arkadaşım. Öyle ki ikisinin yeri bende çok ayrı.. Çay kültürünün yadsınamaz derece hissedildiği coğrafyada cool olmak için hala "ben çay sevmiyorum" diyen kaldı mı bilmiyorum ama ben zengin çay dünyasını kalbine yansıtan yeni bir yer keşfettim; Keifi.Keifi adı gibi keyif yapabileceğiniz, ders çalışabileceğiniz ya da iki lafın belini kırıp birazcık dedikodu ile hoşsohbet yapabileceğiniz çok keyifli bir yer. Keifi'de yer alan özel çaylar arasından seçim yapmak hayli zor fakat klasik tavşan kanı çayın yeri bizde hep ayrı..

Elle toplanmış çayların narince kurutulduktan sonra size servis yapılma hikayesi bile sizi özel hissetirmeye yeter. Bunca güzel çayın arasında bir bardak kahve muzlu rulo pasta ile harika gitti evet.


Elle toplanan yeşil çayların süt buharında demlenmesinden sonra size sunulması ile kalbimize taht kuran Sütlü Oolong çayı beni öyle ferahlatıyor ve tüm yorgunluğumu alıyor ki, işte bunu mutlaka denemeniz gerekiyor.

Yeni keşfim Keifi Next Level Alışveriş Merkezi Podyum'da yer alıyor ve içeri girip bir merhaba demeniz için sizi bekliyor.